Ca si in cazul Melissei Jones, cea mai grasa adolescenta din Marea Britanie, care, dupa o scadere in greutate considerabila, a inceput sa se lupte cu anorexia.
Faceti cunostinta cu Melissa Jones! Ea a fost cea mai grasa adolescenta din Marea Britanie, careia medicii i-au spus ca va muri daca nu va pierde din greutate. Melissa a ales sa se supuna unei operatii de bypass gastric, procedeu frecvent in obezitatea morbida.
Avea 215,9 kg si in patru ani a ajuns la 50,8 kg. In prezent, Melissa este coplesita de teama de a manca, este anorexica si exista riscul major sa isi piarda viata.
Imaginile cu transformarile Melissei sunt cutremuratoare - de la supraponderala vesela la anorexica plapanda, care a ajuns sa nu se mai tina pepicioare si sa fie hranita cu perfuzii pe un pat de spital.
Vezi AICI articolul integral!
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|
|---|---|
| 08:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde S5 primavara 2026 60 min
|
| 10:00 | Sarut de octombrie 120 min
|
| 12:00 | Esmeralda 180 min
|
| 15:00 | Vino inapoi! 120 min
|
| 17:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 18:00 | Familia 120 min
|
| 20:00 | Inima de tigan 90 min
|
| 21:30 | Gusturi portugheze 120 min
|
| 23:30 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:30 | Inima de tigan 90 min
|
| 02:00 | Familia 120 min
|
| 04:00 | Ce se intampla, doctore? 30 min
|
| 04:30 | Gusturi portugheze 90 min
|
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|