Sportivul de performanță și-a servit invitații cu humus cu sfeclă roșie pe lipie ca aperitiv, friptură de ton cu orez negru și ciuperci la felul principal și prăjitură proteică cu banane ca desert. Preparatele pe care Victor le-a ales au generat păreri pozitive în rândul concurenților: „Mi-a plăcut foarte mult humusul, iar lipia făcută de el a ieșit super”, „Mi s-a părut foarte frumoasă farfuria. Mi-a plăcut foarte mult felul principal”, „Sunt surprins de tonul pe care l-a folosit”, au fost câteva dintre remarcile oaspeților.
Atmosfera serii a fost una încinsă deoarece una dintre concurente s-a arătat interesată de viața amoroasă a gazdei: „La cina mea, Victor, m-ai întrebat dacă am iubit. Dar tu… ai iubită?”, l-a întrebat Catinca. Viorel, psihoterapeut, și-a exprimat în mod obiectiv părerea despre idila celor doi adversari: „Eu observ o chestie intre ei. El e singur, ea e singură. Ar fi o oportunitate ca ei să se cunoască”.
Victor a primit vestea câștigului cu bucurie, dar și mirare: „Chiar nu mă așteptam. Această experiență a fost minunată pentru mine. Nu mă așteptam să găsesc aici patru prieteni”, a declarat acesta.
Luni se dă startul unei noi curse către titlul de gazdă perfectă și premiul de 5.000 de lei. Pentru a vedea ce surprize vor pregăti concurenții și ce feluri de mâncare delicioase vor pregăti aceștia, urmăriți Mâncare pe care, de luni până vineri, începând cu ora 20:00, Acasă. Emisiunea poate fi urmărită în avans, pe VOYO.
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
---|---|
08:00 | Lectii de viata 60 min
|
09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
10:00 | Ingredientul fericirii 120 min
|
12:00 | Numai langa tine 180 min
|
15:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
17:00 | Lectii de viata 60 min
|
18:00 | Calea spre iertare 120 min
|
20:00 | Regina 105 min
|
21:45 | Luna perfecta 105 min
|
23:30 | Dulce razbunare 75 min
|
00:45 | Regina 105 min
|
02:30 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
03:30 | Lectii de viata 45 min
|
04:15 | Ce se intampla, doctore? 15 min
|
04:30 | Luna perfecta 90 min
|
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|