1. Fostul tau si fosta fratelui
Suna ciudat nu? Ei bine, iata ca se poate sa fii parasita pentru nimeni alta decat "cumnata". Mai ieri venea al tau frate cu noua lui achizitie acasa. Ai facut cunostinta cu ea poate ai si placut-o, insa problema este ca nu numai tu, ci si iubitul tau. Asta este... s-a intamplat si ai fost parasita si tu si fratele tau. Acestea sunt momentele in viata in care iti doresti sa ai sora.
2. Parasita ca vrei prea mult sex!
Aveai o relatie perfecta din toate punctele de vedere, el se comporta frumos, ii placea sa gateasca, nu te lasa sa faci curat singura. Ce mai, visul oricare femei (pe timp de zi). Pana cand se facea seara si ti-ai fi dorit sa faci si tu ceva mai mult decat sa te... pupi. Dar deodata venea Mos Ene si adormea printul. Asta pana intr-o zi cand el, satul de insitentele tale... ti-a dat papucii!
3.Trei dintr-o lovitura
A fost odata ca niciodata o relatie extrem de frumoasa (dupa parerea lui). Iubitul primea regulat, fara ca el sa stie, cate o portie de somnifere in mancare. In timp ce acesta isi facea somnul fortat de "frumusete", ea isi poftea amantul in camera alaturata unde "jucau table". Dupa un timp ea s-a cam plictisit si de amant si a optat pentru "carnita frageda", adica fiul amantului. Iata cum regina si-a gasit fericirea alaturi de printul cel tinerel. Iubitul, probabil doarme si acum.
4. Somnul distruge... relatiile
Te-ai straduit din rasputeri sa vii repede acasa sa gatesti, totul pentru a-ti surprinde iubitul cu o cina romantica. Nu ai uitat nici de desert, pentru asta ti-ai cumparat o costumatie sexy. Toate bune si frumoase, iubitul vine acasa si savureaza cina, dupa care, inevitabil, se trece la desert. Preludiul nu dureaza mult, insa actul in sine este distrus pentru ca iubitelul a adormit. Nu ar fi fost asta o problema daca se intampla doar o data. Dar de cateva luni se intampla mult prea des. Asa ca el a fost lasat sa se odihneasca, alaturi de alta partenera de… somn.
5.Fuse, fuse si se duse...
Totul era mai mult decat perfect, ea il placea pe el, iar el parea foarte indragostit de ea. Pana intr-o zi cand s-au hotarat sa mearga la munte. Dragostea era peste tot (cel putin pentru ea). Au ajuns acasa, iar iubitul cel poznas a plecat sa-si schimbe tricoul si dus a fost. Ea l-a cautat cu disperare vreo doua saptamani. Intr-o zi cu soare,abatuta, se plimba prin mall cand ce sa vada "mortul" era viu. Intrebare: de ce?
Care ti se pare cea mai tragica despartire? Daca ai una si mai si... sa nu fii egoista, impartaseste-le si celorlati poveste ta. E mai bine sa fim precaute si bine informate, decat patite.
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
---|---|
08:00 | Lectii de viata 60 min
|
09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
10:00 | Ingredientul fericirii 120 min
|
12:00 | Numai langa tine 180 min
|
15:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
17:00 | Lectii de viata 60 min
|
18:00 | Calea spre iertare 120 min
|
20:00 | Regina 105 min
|
21:45 | Luna perfecta 105 min
|
23:30 | Dulce razbunare 75 min
|
00:45 | Regina 105 min
|
02:30 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
03:30 | Lectii de viata 45 min
|
04:15 | Ce se intampla, doctore? 15 min
|
04:30 | Luna perfecta 90 min
|
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|