Zece semne ca te-ai saturat de relatia cu el

Zece semne ca te-ai saturat de relatia cu el
Citeste mai mult despre: relatii, despartiri, prietenie
Data publicarii: 11 Iunie 2011

Esti cu un tip de cateva luni si la inceput erai super indragostita de el. Insa cu timpul lucrurile s-au schimbat. Nu ti se mai face dor de el, nu-ti mai vine sa-i scrii mesaje non stop si chiar te enerveaza cu unele faze. Vezi mai jos 10 semne ca te-ai saturat de relatia cu el:  

1.    Nu-i mai scrii mesaje de noapte buna Daca pana acum nu puteai sa mergi la culcare inainte sa ii scrii cateva vorbe dulci si sa i le trimiti prin sms, in ultima vreme ai uitat complet de acest obicei. Asta ar fi un prim semnal de alarma: daca nu mai adormi cu el in gand, inseamna ca nu te mai intereseaza asa de mult persoana lui.

Citeste pe noifetele.ro si celelalte semne ca te-ai saturat de el.

Program Acasa TV
  • Marți
  • 06:00 Secretul care ne uneste
    120 min
    08:00 Juramant pentru o viata
    60 min
    09:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    10:00 Iubirea din mine
    60 min
    11:00 Stirile Acasa Actualitati
    60 min
    12:00 Rosalinda
    60 min
    13:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    14:00 Dallas
    60 min
    15:00 Stirile Acasa Magazin
    60 min
    16:00 Sapte pasi catre iubire
    60 min
    17:00 Contele: dragoste si onoare
    120 min
    19:00 Secretul care ne uneste
    120 min
    21:00 Juramant pentru o viata
    60 min
    22:00 Dallas
    60 min
    23:00 Un destin la rascruce
    60 min
    00:00 Rosalinda
    60 min
    01:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    02:00 Speranta si mandrie
    195 min
    05:15 Stirile Acasa Magazin
    45 min
    06:00 Secretul care ne uneste
    135 min
Modifică setările cookies