Nu petrece nopti intregi in cluburi, nu bea excesiv, nu schimba barbatii ca pe sosete (zvonurile cum ca relatia cu sotul ei se deterioreaza din cauza geloziei, s-au dovedit a fi complet nefondate), nu are un garaj plin de masini luxoase si nu face declaratii scandaloase.
Dupa ce a petrecut aproape o luna in pat din cauza unei bronsite acute, Natalia Oreiro marturiseste ca s-a gandit foarte serios sa faca niste schimbari in viata sa.
„A fost un an foarte bun, insa obosisem mult si simteam ca lucrurile mi-o iau pe dinainte. Eram prinsa cu diferite proiecte, filmam, faceam campanii publicitare, ma ocupam si de afacerea cu haine pe care o am si la un moment dat corpul meu mi-a spus Stop!”, a declarat actrita.
Naty a stat la pat aproape o luna. Cu toate ca medicul i-a recomandat inca de la primele semne ale bolii sa se odihneasca, actrita a preferat sa stea in primele 10 zile pe platourile de filmare, ca sa-si ajute colegii, chiar daca avea febra mare si nu se simtea deloc bine.
“A fost o lectie pentru mine. Ma credeam imuna la oboseala!”, a recunoscut Naty. “Am inteles ca nu sunt omnipotenta si nu pot sa le fac pe toate. Trebuie sa imi fixez o limita in proiectele mele”.
”Munca pe care o fac e extraordinara, insa eu sunt o persoana obisnuita!”
Starul din Uruguay a declarat ca o va lasa pe sora ei, Adriana, sa se ocupe de afacerea “Las Oreiro”, pentru ca ea are nevoie de o vacanta si are o viata de care trebuie sa se ocupe. "Vreau sa fiu mai mult Natalia", spune Natalia Oreiro.
Actrita isi doreste o viata linistita, departe de agitatia orasului: „Mi-ar placea sa traiesc mai linistita, la tara. Chiar avem un loc unde mergem in week-end sa plantam copaci. imi face foarte bine contactul cu natura. Eu imi doresc lucruri simple, cum ar fi sa ma plimb cu bicicleta!”
„Munca pe care o fac e extraordinara, insa eu sunt o persoana obisnuita. Celebritatea e ca un drog, te ameteste si te oboseste. Eu nu vreau sa fiu un personaj. Cand termin filmarile, imi dau jos machiajul si intru in papuci de casa!”, conchide Naty, cu un zambet absolut cuceritor.
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
---|---|
08:00 | Lectii de viata 60 min
|
09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
10:00 | Ingredientul fericirii 120 min
|
12:00 | Numai langa tine 180 min
|
15:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|
17:00 | Lectii de viata 60 min
|
18:00 | Calea spre iertare 120 min
|
20:00 | Regina 105 min
|
21:45 | Luna perfecta 105 min
|
23:30 | Dulce razbunare 75 min
|
00:45 | Regina 105 min
|
02:30 | Intrebarea Mesei Rotunde 60 min
|
03:30 | Lectii de viata 45 min
|
04:15 | Ce se intampla, doctore? 15 min
|
04:30 | Luna perfecta 90 min
|
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|