Artista a filmat la sfarsitul saptamanii trecute videoclipul piesei „Dopamina" intr-o padure, unde a fost recreata lumea magica din „Alice in tara minunilor”.
Artista a declarat ca povestea va avea doua parti. O parte va fi aceasta, iar cealata va fi in piesa „Love GM”, destinata publicului gay ,a carui videoclip va fi lansat anul viitor. „Spectatorii vor trebui sa urmareasca ambele videoclipuri pentru ca fiecare spune o parte din poveste, si numai prin unirea celor doua se poate intelege intregul”, a declarat artista. Videoclipul este filmat in format de 35 de mmm, asa cum sunt realizate putine piese.
Belinda este regizor secund, alturi de Julio Carlos. Cei doi au lucrat impreuna si pentru piesa „Egoista”. In curand fanii vor putea vedea rezultatul final din „Dopamina”.
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|
|---|---|
| 08:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 09:00 | Doctor de bine - Acasa primavara 2026 15 min
|
| 09:15 | iBani - Acasa primavara 2026 30 min
|
| 09:45 | ProVerde - Acasa primavara 2026 15 min
|
| 10:00 | Gusturi portugheze 120 min
|
| 12:00 | Esmeralda 180 min
|
| 15:00 | Vino inapoi! 120 min
|
| 17:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 18:00 | Familia 120 min
|
| 20:00 | Inima de tigan 90 min
|
| 21:30 | In ritmul inimii 120 min
|
| 23:30 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:30 | Inima de tigan 90 min
|
| 02:00 | Familia 120 min
|
| 04:00 | Ce se intampla, doctore? 30 min
|
| 04:30 | In ritmul inimii 90 min
|
| 06:00 | Secretul care ne uneste 120 min
|