Belinda s-a despartit de iubit si se concentreaza pe muzica – GALERIE FOTO

Belinda s-a despartit de iubit si se concentreaza pe muzica – GALERIE FOTO
Citeste mai mult despre: despartiri, Belinda, dopamina
Data publicarii: 27 Octombrie 2010

Belinda a declarat recent ca s-a despartit de Mario Domm si ca a inceput sa se concentreze si mai mult pe proiectele sale muzicale.

Artista a filmat la sfarsitul saptamanii trecute videoclipul piesei „Dopamina"  intr-o padure, unde a fost recreata lumea magica din „Alice in tara minunilor”.

Artista a declarat ca povestea va avea doua parti. O parte va fi aceasta, iar cealata va fi in piesa „Love GM”, destinata publicului gay ,a carui videoclip va fi lansat anul viitor. „Spectatorii vor trebui sa urmareasca ambele videoclipuri  pentru ca fiecare spune o parte din poveste, si numai prin unirea celor doua se poate intelege intregul”, a declarat artista. Videoclipul este filmat in format de 35 de mmm, asa cum sunt realizate putine piese.

Belinda este regizor secund, alturi de Julio Carlos. Cei doi au  lucrat impreuna si pentru piesa „Egoista”. In curand fanii vor putea vedea rezultatul final din „Dopamina”.

Program Acasa TV
  • Duminică
  • 06:00 Vino inapoi!
    120 min
    08:00 Lectii de viata
    60 min
    09:00 Doctor de bine - Acasa primavara 2026
    15 min
    09:15 iBani - Acasa primavara 2026
    30 min
    09:45 ProVerde - Acasa primavara 2026
    15 min
    10:00 Gusturi portugheze
    120 min
    12:00 Esmeralda
    180 min
    15:00 Vino inapoi!
    120 min
    17:00 Lectii de viata
    60 min
    18:00 Familia
    120 min
    20:00 Inima de tigan
    90 min
    21:30 In ritmul inimii
    120 min
    23:30 Un destin la rascruce
    60 min
    00:30 Inima de tigan
    90 min
    02:00 Familia
    120 min
    04:00 Ce se intampla, doctore?
    30 min
    04:30 In ritmul inimii
    90 min
    06:00 Secretul care ne uneste
    120 min
Modifică setările cookies