Aracely Arambula recunoaste ca s-a despartit de Luis Miguel

Aracely Arambula recunoaste ca s-a despartit de Luis Miguel
Data publicarii: 12 Octombrie 2009

Protagonista din noua versiune a telenovelei „Inima salbatica”, actrita si cantareata mexicana Aracely Arambula, a rupt tacerea si, conform emisiunii „Ventaneando”, a recunoscut pentru prima oara ca s-a terminat relatia ei de iubire cu Luis Miguel.

In ciuda momentelor dureroase pe care le-a trait in ultimele luni, „La Chule” spune ca acum este linistita si ca pe primul loc in viata ei se afla grija pentru cei doi copii pe care ii are cu Luismi.

In plus, actrita care interpreteaza dublu rol in telenovela produsa de Salvador Mejia, marturiseste ca vrea sa stea departe de toata tevatura care se face in mediile de comunicare referitor la ea si „El Sol”.

Actrita a decis ca micutii ei, Miguel si Daniel, sa continue sa stea in Statele Unite in timp ce ea filmeaza in Mexic pentru “Inima salbatica”.
 

Program Acasa TV
  • Miercuri
  • 06:00 Secretul care ne uneste
    135 min
    08:15 Juramant pentru o viata
    45 min
    09:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    10:00 Iubirea din mine
    60 min
    11:00 Stirile Acasa Actualitati
    60 min
    12:00 Rosalinda
    60 min
    13:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    14:00 Dallas
    60 min
    15:00 Stirile Acasa Magazin
    60 min
    16:00 Sapte pasi catre iubire
    60 min
    17:00 Contele: dragoste si onoare
    120 min
    19:00 Secretul care ne uneste
    120 min
    21:00 Juramant pentru o viata
    60 min
    22:00 Dallas
    60 min
    23:00 Un destin la rascruce
    60 min
    00:00 Rosalinda
    60 min
    01:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    02:00 Speranta si mandrie
    195 min
    05:15 Stirile Acasa Magazin
    45 min
    06:00 Secretul care ne uneste
    135 min
Modifică setările cookies