Bianca s-a fotografiat de curand in costum de baie la piscina si intr-o tinuta sumara, la terasa, si a postat pozele pe Facebook, pentru ca prietenii ei sa vada cat de bine arata.
Reactiile acestora au fost mai mult negative, critice la adresa "dietei" drastice pe care pare ca o tine vedeta. Nu de alta, dar din silueta de invidiat de altadata, par sa mai fi ramas doar silicoanele.
"Mai rau e ca o vad atatea fetite care vor vrea sa arate ca ea...iar ea arata oribil; si mai grav este ca NU ESTE SANATOS ceea ce face ea....", "Aratai mai bine inainte...si acum arati, dar ai cam exagerat cu dietele....oricum esti frumoasa..." sau "Te rog frumos macar 3, 4 kg si o sa fii de 100 de ori mai frumoasa!". Acestea sunt doar cateva dintre mesajele pe care fanii i le-au lasat Biancai pe Facebook.
Tu ce parere ai? Este prea slaba sau arata “numai bine”.
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|
|---|---|
| 08:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde S5 primavara 2026 60 min
|
| 10:00 | Sarut de octombrie 120 min
|
| 12:00 | Esmeralda 180 min
|
| 15:00 | Vino inapoi! 120 min
|
| 17:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 18:00 | Familia 120 min
|
| 20:00 | Inima de tigan 90 min
|
| 21:30 | Gusturi portugheze 120 min
|
| 23:30 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:30 | Inima de tigan 90 min
|
| 02:00 | Familia 120 min
|
| 04:00 | Ce se intampla, doctore? 30 min
|
| 04:30 | Gusturi portugheze 90 min
|
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|