Brad si Angelina iau pranzul in New York alaturi de copiii lor! GALERIE FOTO!

Brad si Angelina iau pranzul in New York alaturi de copiii lor! GALERIE FOTO!
Citeste mai mult despre: Angelina Jolie, Brad Pitt, copii, masa in oras
Data publicarii: 24 Decembrie 2009

Angelina Jolie face o pauza de la filmarile celui mai nou film in care e protagonista, Salt, pentru a se bucura de putin timp in compania familiei. Actrita a fost surprinsa intr-un local din New York, alaturi de Brad Pitt si de 4 dintre cei 6 copii ai cuplului.

Domnul si Doamna Smith”, care formeaza acum un cuplu si in viata reala, au fost fotografiati in timp ce luau pranzul impreuna cu Maddox, Zahara, Pax si Shiloh.

Se pare ca taberele au fost impartite in familia Jolie - Pitt. Fetele stateau in dreapta Angelinei, in timp ce baietii erau alaturi de Brad. Pax, copilul adoptat din Vietnam al cuplului, a mers impreuna cu Brad dupa gustari, in timp ce Angelina statea relaxata la discutii cu ceilalti pusti. 

Mini vacanta familiei Jolie - Pitt la New York vine ca o pauza pentru Angelina, intre filmarile pentru “Salt”. Cel mai nou film al actritei va avea premiera in America pe 23 iulie, 2010.

Program Acasa TV
  • Duminică
  • 06:00 Vino inapoi!
    120 min
    08:00 Lectii de viata
    60 min
    09:00 Doctor de bine - Acasa primavara 2026
    15 min
    09:15 iBani - Acasa primavara 2026
    30 min
    09:45 ProVerde - Acasa primavara 2026
    15 min
    10:00 Gusturi portugheze
    120 min
    12:00 Esmeralda
    180 min
    15:00 Vino inapoi!
    120 min
    17:00 Lectii de viata
    60 min
    18:00 Familia
    120 min
    20:00 Inima de tigan
    90 min
    21:30 In ritmul inimii
    120 min
    23:30 Un destin la rascruce
    60 min
    00:30 Inima de tigan
    90 min
    02:00 Familia
    120 min
    04:00 Ce se intampla, doctore?
    30 min
    04:30 In ritmul inimii
    90 min
    06:00 Secretul care ne uneste
    120 min
Modifică setările cookies