In aceste e-mail-uri Demi o acuza de Greene ca "i-a furat iubitul".
In fata acestor acuze nici vedeta din "Saga Amurg" nu s-a lasat mai prejos şi i-a trimis lui Lovato o poza cu ea si Joe si i-a cerut sa ii lase in pace.
Pe de alta parte, Demi nu se considera vinovata, intrucat a fost parasita de Joe nu crede ca e cazul sa suporte aparitiile lui publice alaturi de alta fata, cand nu a facut nimic sa provoace despartirea. Unii cred ca depresia ei a fost cauzata tocmai de faptul ca Joe se afiseaza acum peste tot cu Ashley.
Parerile fanilor sunt impartite. Unii tin cu Demi, intrucat a trecut printr-o despartire urata, iar altii tin cu Ashley, considerand ca nu e treaba ei sa vindece ranile fostelor iubite ale lui Joe.
Ce parere ai? Cine are dreptate in povestea asta?
| 06:00 | Secretul care ne uneste 135 min
|
|---|---|
| 08:15 | Juramant pentru o viata 45 min
|
| 09:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 10:00 | Iubirea din mine 60 min
|
| 11:00 | Stirile Acasa Actualitati 60 min
|
| 12:00 | Rosalinda 60 min
|
| 13:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 14:00 | Dallas 60 min
|
| 15:00 | Stirile Acasa Magazin 60 min
|
| 16:00 | Sapte pasi catre iubire 60 min
|
| 17:00 | Contele: dragoste si onoare 120 min
|
| 19:00 | Secretul care ne uneste 120 min
|
| 21:00 | Juramant pentru o viata 60 min
|
| 22:00 | Dallas 60 min
|
| 23:00 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:00 | Rosalinda 60 min
|
| 01:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 02:00 | Speranta si mandrie 195 min
|
| 05:15 | Stirile Acasa Magazin 45 min
|
| 06:00 | Secretul care ne uneste 135 min
|