Dulce Maria, blocata in Statele Unite, dupa ce si-a pierdut pasaportul

Dulce Maria, blocata in Statele Unite, dupa ce si-a pierdut pasaportul
Citeste mai mult despre: Dulce María, muzica, RBD
Data publicarii: 06 Aprilie 2011

Cantareata Dulce Maria a ramas blocata, luni, 4 aprilie, pe un aeroport din Statele Unite fara posibilitatea de a se intoarce in Mexic, dupa ce si-a pierdut pasaportul in Los Angeles.

Fosta membra a RBD, care avea un eveniment in Mexic, trimitea mesaje disperate pe Twitter.

Fac apel la o persoana onesta! Mi-am pierdut pasaportul la vama in aeroport cu viza cu tot si va rog mult, daca il are cineva sa il dea autoritatilor”, scria Dulce pe Twitter.


Va rooooooog sa-mi dati pasaportul daca il are cineva!!! Trebuie sa plec!”, scria vedeta intr-un alt mesaj pe aceeasi retea de socializare.


Program Acasa TV
  • Marți
  • 06:00 Secretul care ne uneste
    120 min
    08:00 Juramant pentru o viata
    60 min
    09:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    10:00 Iubirea din mine
    60 min
    11:00 Stirile Acasa Actualitati
    60 min
    12:00 Rosalinda
    60 min
    13:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    14:00 Dallas
    60 min
    15:00 Stirile Acasa Magazin
    60 min
    16:00 Sapte pasi catre iubire
    60 min
    17:00 Contele: dragoste si onoare
    120 min
    19:00 Secretul care ne uneste
    120 min
    21:00 Juramant pentru o viata
    60 min
    22:00 Dallas
    60 min
    23:00 Un destin la rascruce
    60 min
    00:00 Rosalinda
    60 min
    01:00 Ramasitele trecutului
    60 min
    02:00 Speranta si mandrie
    195 min
    05:15 Stirile Acasa Magazin
    45 min
    06:00 Secretul care ne uneste
    120 min
Modifică setările cookies