Dupa ce au colaborat impreuna cu Catalin Morosanu pentru piesa "Lasa-mi cucu-n pace", un clip care are 15 milioane de vizualizari pe Youtube, Ruby si Dorian au lansat marti piesa "Buna, ce mai zici?". Filmarile videoclipului au avut loc in Franta, iar cei doi artisti si-au tinut mereu fanii la curent cu pregatirile pe conturile lor de socializare.
"Buna, ce mai zici?" este un videoclip plin de nostalgie, care descrie o relatie ce nu mai merge, iar fiecare partener decide sa incheie povestea intr-un alt mod.
Ca sa fie sigura ca s-a terminat cu povestea de iubire, Ruby merge pana la Paris pentru a taia lacatul de pe podul in care mii de indragostiti isi pun sperata pentru o iubire vesnica. Imbracata intr-o rochie rosie, Ruby se plimba pe strazile Parisului, in timp ce Dorian sta intr-un Bucuresti acoperit de ploaie, scrie urban.ro.
Va place melodia lansata de cei doi artisti?
| 06:00 | Secretul care ne uneste 135 min
|
|---|---|
| 08:15 | Juramant pentru o viata 45 min
|
| 09:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 10:00 | Iubirea din mine 60 min
|
| 11:00 | Stirile Acasa Actualitati 60 min
|
| 12:00 | Rosalinda 60 min
|
| 13:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 14:00 | Dallas 60 min
|
| 15:00 | Stirile Acasa Magazin 60 min
|
| 16:00 | Sapte pasi catre iubire 60 min
|
| 17:00 | Contele: dragoste si onoare 120 min
|
| 19:00 | Secretul care ne uneste 120 min
|
| 21:00 | Juramant pentru o viata 60 min
|
| 22:00 | Dallas 60 min
|
| 23:00 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:00 | Rosalinda 60 min
|
| 01:00 | Ramasitele trecutului 60 min
|
| 02:00 | Speranta si mandrie 195 min
|
| 05:15 | Stirile Acasa Magazin 45 min
|
| 06:00 | Secretul care ne uneste 120 min
|