Laura Cosoi, despre iubiri trecute si viitoare

Laura Cosoi, despre iubiri trecute si viitoare
Citeste mai mult despre: Laura Cosoi, despartiri, Smiley
Data publicarii: 31 Iulie 2012

Laura Cosoi a declarat pentru revista VIVA ca a fost impresionata cand, dupa despartirea de Smiley, a primit foarte multe mesaje de la oameni pe care nu ii cunostea foarte bine sau chiar deloc.

Acum, actrita se simte bine, a avut o perioada in care a simtit nevoia sa fie singura, doar cu ea insasi, dar priveste inainte.

Laura a declarat pentru VIVA ca a trecut peste neplacutul moment cu ajutorul credintei.

"Eu m-am apropiat foarte mult de Dumnezeu in ultima perioada. Intotdeauna am avut o relatie buna, dar parca in ultimii ani relatia noastra a devenit mai stransa ca niciodata. Ori de cate ori am avut un moment de ratacire, de cadere, m-am rugat mult. Si nu oricum, ci din adancul sufletului. Am crezut in fiecare cuvant rostit sau gandit. Cred ca este foarte important sa existe cineva sau ceva in viata ta care sa te mentina pe linia de plutire. Echilibrul meu este credinta", a spus Laura.

Interviul integral, in revista VIVA, editia de august

Program Acasa TV
  • Sâmbătă
  • 06:00 Vino inapoi!
    120 min
    08:00 Lectii de viata
    60 min
    09:00 Intrebarea Mesei Rotunde S5 primavara 2026
    60 min
    10:00 Sarut de octombrie
    120 min
    12:00 Esmeralda
    180 min
    15:00 Vino inapoi!
    120 min
    17:00 Lectii de viata
    60 min
    18:00 Familia
    120 min
    20:00 Inima de tigan
    90 min
    21:30 Gusturi portugheze
    120 min
    23:30 Un destin la rascruce
    60 min
    00:30 Inima de tigan
    90 min
    02:00 Familia
    120 min
    04:00 Ce se intampla, doctore?
    30 min
    04:30 Gusturi portugheze
    90 min
    06:00 Vino inapoi!
    120 min
Modifică setările cookies