Spectacolul aniversar de 20 de ani al frumoasei artiste Elena Gheorghe i-a readus pe aceeași scenă de la Sala Palatului pe artiștii care făceau furori cu piesele lor la începutul anilor 2000. Vorbim despre Mandinga, formația de muzică latono la care a cântat ca solistă, de cei trei membrii ai trupei 3 SUD EST, dar și de buna sa prietenă, Adela Popescu.
Dacă alături de Mandinga, Elena Gheorghe a cântat hitul „Soarele meu” și noua piesă „Așa, cum ești tu”, iar băieții de la 3 Sud Est au animat întreaga sală cu piesele „Iubire” și „Emoții”, apariția Adelei Popescu a fost una emoționantă.

Elena și Adela au cântat în duet o melodie sensibilă, vorbind despre prietenia ce le leagă. Apoi, Adela Popescu a rămas singură pe scenă și a interpretat o celebră piesă a artistei mexicane Thalia, „No Me Enseñaste”, lansate în anul 2002 și care are și astăzi o mare priză la public.
Publicul a reacționat cu aplauze puternice la scurtul său moment, amintindu-și și de perioada în care juca în serialul „Numai iubirea”, de la Acasă TV.
FOTO: Instagram
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|
|---|---|
| 08:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde S5 primavara 2026 60 min
|
| 10:00 | Sarut de octombrie 120 min
|
| 12:00 | Esmeralda 180 min
|
| 15:00 | Vino inapoi! 120 min
|
| 17:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 18:00 | Familia 120 min
|
| 20:00 | Inima de tigan 90 min
|
| 21:30 | Gusturi portugheze 120 min
|
| 23:30 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:30 | Inima de tigan 90 min
|
| 02:00 | Familia 120 min
|
| 04:00 | Ce se intampla, doctore? 30 min
|
| 04:30 | Gusturi portugheze 90 min
|
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|