Cantareata a fost atat de impresionata de povestea lui Alexandru Gheciu, care visa sa-si ajute tatal, drept rasplata ca a avut grija de el si ca a facut sacrificii uriase pentru a-l trimite in scoala, incat i-a oferit un post de dansator in trupa ei.
Perechea formata din Ana Maria Ferent si Alexandru Gheciu a fost cea de-a doua care a parasit ringul viselor de la "Dansez pentru tine". Au trecut printr-un duel, au depasit emotiile si mereu au fost increzatori.
Acum, povestea lor continua pe alt plan. Sasha va porni alaturi de Ana in concerte. Viata lui se va schimba. Ana-Maria i-a propus sa fie dansator in trupa ei, asa ca o va insoti in turnee. Va fi mult mai usor decat la „Dansez pentru tine”, asa cred amandoi.
Ana-Maria spune ca s-a apropiat foarte mult sufleteste de Alexandru Gheciu. Considera ca el e paisonat de dans si nu a participat la concurs doar ca sa fie vazut la televizor. Repetitiile pentru corgrafii vor incepe rapid, pentru ca sambata, pe 10 aprilie, va avea loc deja primul concert. Alex spune ca Ana-Maria e ca o sora pentru el.
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|
|---|---|
| 08:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 09:00 | Intrebarea Mesei Rotunde S5 primavara 2026 60 min
|
| 10:00 | Sarut de octombrie 120 min
|
| 12:00 | Esmeralda 180 min
|
| 15:00 | Vino inapoi! 120 min
|
| 17:00 | Lectii de viata 60 min
|
| 18:00 | Familia 120 min
|
| 20:00 | Inima de tigan 90 min
|
| 21:30 | Gusturi portugheze 120 min
|
| 23:30 | Un destin la rascruce 60 min
|
| 00:30 | Inima de tigan 90 min
|
| 02:00 | Familia 120 min
|
| 04:00 | Ce se intampla, doctore? 30 min
|
| 04:30 | Gusturi portugheze 90 min
|
| 06:00 | Vino inapoi! 120 min
|