Maite Perroni este, în sfârșit, mamă. Actrița și cântăreața a anunțat marele eveniment într-o postare comună cu soțul ei, Andrés Tovar. Prin intermediul profilurilor lor de Instagram, Maite și Andrés au împărtășit prima fotografie a bebelușului, care este o fetiță și a primit numele Lía Tovar Perroni.
În imagine se pot vedea mâinile celor trei împreunate. „Bine ați venit, nopți nedormite, scutece... și dragostea noastră necondiționată! Ești cea mai mare binecuvântare a noastră. Te iubim LÍA“, a scris cuplul în postarea lor.
Așa cum era de așteptat, postarea a fost primită cu sute de mesaje de felicitare pentru fericitul cuplu. „Felicitări frumoasă Maite și Andres!!! Să fie cel mai frumos început“, „Atâtea binecuvântări cu această frumoasă sosire! Vă iubim atât de mult“, „Pura vida mami hermosa!!!! Toată dragostea mea pentru familie! Bine ați venit Lía“, „Toate binecuvântările universului pentru totdeauna pentru LÍA și pentru voi, frumoasa familie. Vă iubesc atât de mult“, au fost câteva dintre comentariile pe care le-au primit.
Se întâmpla în ianuarie anul trecut, când Maite Perroni și Andrés Tovar au anunțat că așteaptă primul lor copil.
„La mulți ani de Ziua Regilor! Acum da, să înceapă acest 2023 plin de iubire și de ceea ce inimile voastre își doresc cel mai mult, să fie un an minunat pentru toată lumea“, a fost textul care a însoțit videoclipul celor doi soți în care au dezvăluit că vor fi părinți.
FOTO: Instagram
06:00 | Pariu cu destinul 120 min
|
---|---|
08:00 | Leylifer 60 min
|
09:00 | Scrisoarea de adio 60 min
|
10:00 | Nu-i nimeni ca mine 60 min
|
11:00 | Stirile Acasa Actualitati 60 min
|
12:00 | Esmeralda 60 min
|
13:00 | Valuri de pasiune 120 min
|
15:00 | Stirile Acasa Magazin 60 min
|
16:00 | Fata cu ochi de onix 60 min
|
17:00 | Feluri de iubire 120 min
|
19:00 | Pariu cu destinul 120 min
|
21:00 | Leylifer 60 min
|
22:00 | Scrisoarea de adio 60 min
|
23:00 | Dulce razbunare 75 min
|
00:15 | Esmeralda 60 min
|
01:15 | Leylifer 60 min
|
02:15 | Dila 180 min
|
05:15 | Stirile Acasa Magazin 45 min
|
06:00 | Ajutor, ma indragostesc! 120 min
|